środa, 22 sierpnia 2018

Kilka ważnych informacji na koniec zapisów

Przypominam, że zapisy działają do środy 22.08 do godziny 20. Później nie będzie możliwości zgłoszenia. Około 21:30 dokonam aktualizacji listy zgłoszeń i wpłat. Osoby płacące ostatniego dnia proszę wówczas o sprawdzenie czy wpłata została zapisana na liście. Jeśli nie to proszę o przesłanie mailem potwierdzenia przelewu do czwartku do 8 rano. Osoby, których wpłata nie zostanie potwierdzona do tego czasu zostaną skreślone z listy i nie będą dla nich drukowane mapy. Osoby rezygnujące ze startu i chcące odzyskać wpisowe proszę o kontakt mailowy do środy do 20. Wszelkie zmiany kategorii, składu zespołu itp proszę zgłaszać do czwartku do 8 rano.

W czwartek po 8 rano po ostatecznej aktualizacji listy do zespołów zgłoszonych i opłaconych roześlę testowego maila sprawdzającego poprawność listy adresów email. Proszę o sprawdzenie czy mail doszedł. Jeśli będziecie zgłoszeni ale nie otrzymacie w czwartek rano maila testowego to proszę o sprawdzenie spamu a jak i tam go nie będzie to proszę o kontakt mailowy w celu podania poprawnego adresu email. Ten proces jest o tyle ważny, że informacje o lokalizacji dostaniecie w piątek o 20 tylko drogą mailową - nie będzie jej na stronie www.

Ważna informacja techniczna - na starcie ani mecie nie będzie sklepów. Należy przed wyjazdem zaopatrzyć się w jedzenie i picie zarówno na trasę jak i podróż powrotną. Na mecie będzie dostępna woda w ilości około 0,5 litra na osobę - więcej nie dam rady donieść. Należy też pamiętać o zabraniu odpowiedniej ilości gotówki na bilety kolejowe lub kupieniu ich w piątek wieczorem przez internet, płatności kartą w niektórych pociągach nie będą możliwe.

A na koniec trochę o trasach. Większość punktów będzie oznakowana lampionami z logo imprezy i z kredką. Pewna część punktów będzie na stałych obiektach terenowych szczegółowo opisanych na mapie - proszę pamiętać o długopisach. Potwierdzenie lampionu innego organizatora lub potwierdzenie stałego obiektu niezgodnego z opisem na mapie będzie traktowane jako punkt mylny. Ze względu na nietypową specyfikę terenu na wszystkich kategoriach jest sporo punktów zlokalizowanych przy drogach, głównie na skrzyżowaniach lub granicach kultur. Aby uniknąć uszkodzenia lub zerwania lampionów większość oznaczeń będzie wieszana od tyłu drzew w sposób możliwie niewidoczny dla przypadkowego przechodnia. W poszukiwaniu lampionów przy drogach proszę zaglądać za drzewa.